Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miasta i Gminy w Międzychodzie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Dostęp do informacji publicznej


Wszystkie wpływające wiadomości email w domenie miedzychod.pl sprawdzane są na poziomie serwera pocztowego email pod kątem treści SPAM oraz zawierających złośliwe oprogramowanie. Wiadomości, które zostały oznaczone po weryfikacji jako SPAM lub zawierające wirusa są automatycznie kasowane z serwera poczty.


Zarządzenie nr KJ.120.34.2019 Burmistrza Międzychodu z dnia 14 listopada 2019 r. w sprawie ustalenia sposobu dostępu do informacji publicznej.

ZARZĄDZENIE NR KJ.120.34.2019

BURMISTRZA MIĘDZYCHODU

z dnia 14 listopada 2019 r.

w sprawie ustalenia sposobu dostępu do informacji publicznych

Na podstawie art. 8 ust. 4 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej (Dz. U. z 2019 r. poz. 1429) zarządza się, co następuje.

§ 1. Ustala się sposób dostępu do informacji publicznych będących w posiadaniu organu i nieudostępnionych w Biuletynie Informacji Publicznej.

§ 2. Informacje publiczne, które nie zostały udostępnione w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta i Gminy w Międzychodzie (http://bip.miedzychod.pl/) są udostępniane na wniosek, z zachowaniem poniższych zasad:

1) adresem do korespondencji listownej jest: Urząd Miasta i Gminy w Międzychodzie, ul. Marszałka Piłsudskiego 2, 64-400 Międzychód,

2) osobiste składanie odbywa się w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta i Gminy w Międzychodzie, ul. Marszałka Piłsudskiego 2, 64-400 Międzychód,

3) adresem systemu ePUAP jest skrzynka: /2430jggkpv/SkrytkaESP ,

4) adresem poczty elektronicznej (e-mail) jest adres: kancelaria@miedzychod.pl ,

§ 3. Wniosek złożony, w jednej z form wskazanych w § 2, przekazywany jest do Referatu Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta i Gminy w Międzychodzie celem jego oceny formalno-prawnej. Dalsze postępowanie z wnioskiem każdorazowo określa Sekretarz Gminy Międzychód, z zachowaniem obowiązujących procedur, w tym wewnętrznych.

§ 4. 1. Informację zawartą w niniejszym zarządzeniu udostępnia się w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta i Gminy w Międzychodzie (http://bip.miedzychod.pl/) w odrębnej zakładce (panelu bocznym).

2. Informację, o której mowa w ust. 1, opatruje się dodatkowym komunikatem związanym ze stosowaniem narzędzi zabezpieczających przed złośliwym oprogramowaniem oraz wysyłką wiadomości oznaczanych jako SPAM, a także stosowną klauzulą informacyjną dotyczą przetwarzania danych osobowych.

§ 5. Wykonanie zarządzenia powierza się Sekretarzowi Gminy Międzychód.

§ 6. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem wydania, z mocą obowiązującą od 1 stycznia 2020 r.

Burmistrz Międzychodu

Krzysztof Wolny

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Maciej Żurkowski 18-02-2020 08:52:04
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Maciej Żurkowski 18-02-2020
Ostatnia aktualizacja: Maciej Żurkowski 18-02-2020 09:12:43