Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miasta i Gminy w Międzychodzie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Obwieszczenie RKS.6220.10.2020 Burmistrza Międzychodu o zakończeniu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji środowiskowej na budowe dwóch niezależnych instalacji fotowoltaicznych elektrowni słonecznych wraz z inwerterami, złączami kablowymi, stacjami transformatorowymi, o mocy do 1 MW, na działce o nr 369/12, obręb Łowyń

Obwieszczenie RKS.6220.10.2020
Burmistrza Międzychodu
o zakończeniu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji środowiskowej

            Na podstawie art. 21 ust. 2 pkt 9 ustawy z dnia 3 października 2008r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2020r., poz. 283 ze zm.)

podaje się do publicznej wiadomości

w związku z zakończeniem procesu gromadzenia materiału dowodowego w postępowaniu administracyjnym w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na budowie dwóch niezależnych instalacji fotowoltaicznych – elektrowni słonecznych wraz z inwerterami, złączami kablowymi, stacjami transformatorowymi, o mocy do 1 MW, na działce o nr 369/12, obręb Łowyń, gmina Międzychód zawiadamia o możliwości zapoznania się z całością akt sprawy postępowania i przed wydaniem decyzji wypowiedzenia się, co do zgromadzonego materiału dowodowego.

Jednocześnie, stosownie do art. 79 a ww. ustawy – wskazuje, że w przedmiotowym postępowaniu nie istnieją przesłanki, o których mowa w tym artykule.

Z uwagi na fakt, że liczba stron postępowania przekracza 10, zgodnie z art. 74 ust. 3 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2020r., poz. 283 z późn. zm.), zastosowanie ma art. 49 kodeksu postępowania administracyjnego.

Brak uwag i wniosków w terminie 14 dni od dnia, w którym nastąpiło publiczne obwieszczenie spowoduje wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach bez oceny oddziaływania na środowisko, dla przedmiotowej inwestycji, na podstawie materiału dowodowego znajdującego się w aktach sprawy.

 

                                                                                                       Burmistrz Międzychodu

 / Krzysztof Wolny / 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Maciej Żurkowski 20-07-2020 14:50:36
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Maciej Żurkowski 20-07-2020
Ostatnia aktualizacja: Maciej Żurkowski 20-07-2020 14:50:47