Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miasta i Gminy w Międzychodzie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Wyniki głosowań


uchwała nr 1 - głosowanie testowe przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
5 3 3

Imię i nazwisko Głos
Adam Dobkowicz wstrzymał się
Grzegorz Kurek przeciw
Zbigniew Pawlak za
Antoni Taczanowski za
Karolina Wicenty wstrzymał się
Ryszard Sulej za
Wojciech Mamet przeciw
Włodzimierz Minge przeciw
Artur Wylegała wstrzymał się
Janusz Skorupa za
Krzysztof Lamcha za

uchwała nr 2 - głosowanie testowe odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
0 0 13

Imię i nazwisko Głos
Adam Dobkowicz przeciw
Grzegorz Kurek przeciw
Zbigniew Pawlak przeciw
Antoni Taczanowski przeciw
Karolina Wicenty przeciw
Ryszard Sulej przeciw
Wojciech Mamet przeciw
Włodzimierz Minge przeciw
Dariusz Nowak przeciw
Artur Wylegała przeciw
Wojciech Szychowiak przeciw
Janusz Skorupa przeciw
Krzysztof Lamcha przeciw

uchwała nr 3 - głosowanie testowe odrzucono (w. bezwzględna)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
7 0 6

Imię i nazwisko Głos
Adam Dobkowicz za
Grzegorz Kurek przeciw
Zbigniew Pawlak przeciw
Antoni Taczanowski za
Karolina Wicenty za
Ryszard Sulej za
Wojciech Mamet za
Włodzimierz Minge przeciw
Dariusz Nowak przeciw
Artur Wylegała za
Wojciech Szychowiak za
Janusz Skorupa przeciw
Krzysztof Lamcha przeciw

uchwała nr 4 - głosowanie testowe przyjęto (w. bezwzględna)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
8 1 4

Imię i nazwisko Głos
Adam Dobkowicz wstrzymał się
Grzegorz Kurek za
Zbigniew Pawlak za
Antoni Taczanowski przeciw
Karolina Wicenty przeciw
Ryszard Sulej przeciw
Wojciech Mamet przeciw
Włodzimierz Minge za
Dariusz Nowak za
Artur Wylegała za
Wojciech Szychowiak za
Janusz Skorupa za
Krzysztof Lamcha za

uchwała nr 5 - głosowanie testowe odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
3 7 3

Imię i nazwisko Głos
Adam Dobkowicz za
Grzegorz Kurek za
Zbigniew Pawlak przeciw
Antoni Taczanowski wstrzymał się
Karolina Wicenty za
Ryszard Sulej przeciw
Wojciech Mamet wstrzymał się
Włodzimierz Minge wstrzymał się
Dariusz Nowak wstrzymał się
Artur Wylegała wstrzymał się
Wojciech Szychowiak przeciw
Janusz Skorupa wstrzymał się
Krzysztof Lamcha wstrzymał się

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Przewodniczący Rady
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Przewodniczący Rady
Ostatnia aktualizacja: - -