Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miasta i Gminy w Międzychodzie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

ZAWIADOMIENIE o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na przebudowie drogi powiatowej nr 1722P na odcinku od miejscowości Lewice do miejscowości Krzyżkówko oraz przebudowie drogi powiatowej nr 1735P na odcinku w miejscowości Krzyżkówko, Gmina Międzychód.

ZAWIADOMIENIE

o wszczęciu postępowania administracyjnego

            Urząd Miasta i Gminy w Międzychodzie zawiadamia o wszczęciu, w dniu 29.08.2016r. postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na przebudowie drogi powiatowej nr 1722P na odcinku od miejscowości Lewice do miejscowości Krzyżkówko oraz przebudowie drogi powiatowej nr 1735P na odcinku w miejscowości Krzyżkówko, Gmina Międzychód.

Z wnioskiem o wydanie decyzji środowiskowej dla przedmiotowego przedsięwzięcia zwrócił się Pan Krzysztof Tomkiewicz, działający z pełnomocnictwa Starosty Międzychodzkiego.

            Zgodnie z § 3 ust. 2 pkt. 2 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 9 listopada 2010 r.  w sprawie przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko (Dz. U. z 18.01.2016r. Poz. 71), wnioskowane zamierzenie inwestycyjne zaliczane jest do przedsięwzięć mogących potencjalnie znacząco oddziaływać na środowisko, dla których przeprowadzenie oceny oddziaływania na środowisko może być wymagane.

            Z uwagi na fakt, że liczba stron postępowania przekracza 20, zgodnie z art. 74 ust. 3 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2013r., Poz. 1235 z późn. zm.), zastosowanie ma art. 49 kodeksu postępowania administracyjnego.

            Na podstawie art. 10 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (tj. Dz. U. 2016, poz. 23) stronom przysługuje prawo czynnego udziału w postępowaniu.

            W toku postępowania strony oraz ich przedstawiciele i pełnomocnicy mają obowiązek zawiadomić organ administracji publicznej o każdej zmianie swojego adresu. W razie zaniedbania tego obowiązku doręczenie pisma pod dotychczasowym adresem ma skutek prawny.

        

                                                                                                                                                                                            Burmistrz Międzychodu

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Maciej Żurkowski 11-10-2016 14:34:57
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Maciej Żurkowski 11-10-2016
Ostatnia aktualizacja: Maciej Żurkowski 11-10-2016 14:34:57