Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miasta i Gminy w Międzychodzie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

OBWIESZCZENIE BURMISTRZA MIĘDZYCHODU o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na budowie budynku produkcyjno magazynowego z częścią administracyjno socjalną, urządzeniami technicznymi oraz infrastrukturą towarzyszącą na działce nr 23/6, zlokalizowanej w obrębie ewidencyjnym Łowyń, Gmina Międzychód.

OBWIESZCZENIE BURMISTRZA MIĘDZYCHODU

O WYDANIU DECYZJI ŚRODOWISKOWEJ

 

Na podstawie art. 38 oraz art. 85 ust. 3 ustawy z dnia z dnia 3 października 2008r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2016 r. poz. 353 ze zm.) Burmistrz Międzychodu zawiadamia o wydaniu w dniu 12 czerwca 2017r. decyzji nr RKS.6220.01.2017 o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na budowie budynku produkcyjno – magazynowego z częścią administracyjno – socjalną, urządzeniami technicznymi oraz infrastrukturą towarzyszącą na działce nr 23/6, zlokalizowanej w obrębie ewidencyjnym Łowyń, Gmina Międzychód.

Jednocześnie zawiadamia się wszystkich zainteresowanych o możliwości zapoznania się z treścią decyzji oraz uzgodnieniami Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Poznaniu i Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Międzychodzie, w Referacie Komunalno – Środowiskowym Urzędu Miasta i Gminy w Międzychodzie, w pokoju nr 301 w godzinach: 8:00-14:00.

Niniejsze obwieszczenie podaje się do publicznej wiadomości poprzez umieszczenie na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Międzychód.

 

Burmistrz Międzychodu

/ Krzysztof Wolny /

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Maciej Żurkowski 25-07-2017 15:17:16
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Maciej Żurkowski 25-07-2017
Ostatnia aktualizacja: Maciej Żurkowski 25-07-2017 15:17:38